• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Обдаровані учні

ВІТАЄМО!!!!

переможців І (шкільного) етапу обласних і Всеукраїнських, учнівських олімпіад з навчальних предметів

2017/2018 навчального року,

№п.п Предмет Прізвище, ім′я по-батькові учня клас Місце у І етапі Вчитель Примітка ( ІІ етап)
1.
Українська мова та література
Біла Вікторія 6-А ІІІ Штандюк С.І.
Ротар Марія 7-А ІІІ Моісеєва О.В.
Данько Анна 7-А ІІІ Моісеєва О.В.
Остапенко Юлія 8-А ІІІ Кілімова Ю.А. ІІ етап
Бараненко Ірина 8-Б ІІІ Кілімова Ю.А.
Сторчак Ксенія 9-Б ІІ Штандюк С.І. ІІ етап
Настич Юлія 9-Б ІІІ Штандюк С.І.
Марченко Ангеліна 9-Б ІІІ Штандюк С.І.
Лобода Богдан 9-Б ІІІ Штандюк С.І.
Чуб Маргарита 10 ІІІ Штандюк С.І. ІІ етап
Солодка Анасасія 10 ІІІ Штандюк С.І.
Павловська Каріна 10 ІІІ Штандюк С.І.
Карпій Ольга 11-А ІІІ Моісеєва О.В.
Макарович-Олійник Даяна 11-А ІІІ Моісеєва О.В.
2.
Математика
Чучко Анна 5-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Чигрин Анастасія 5-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Сарака Софія 5-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Верба Максим 6-А ІІ Сиваш Ю.О. ІІ етап
Данько Анна 7-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Новікова Дар¢я 7-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Арутюнян Арсен 7-Б ІІІ Охріменко В.П.
Білий Володимир 7-Б ІІІ Охріменко В.П.
Лихвар Олександр 7-Б ІІІ Охріменко В.П.
Лапшунков Олександр 11-А ІІІ Сиваш Ю.О.
3.
Історія
Сторчак Ксенія 9-Б ІІ Скидан Ю.М.
Настич Юлія 9-Б ІІ Скидан Ю.М.
Рудковський Валентин 11-А ІІІ Очерет Л.В. ІІ етап
4.
Хімія
Ротар Марія 7-А ІІІ Віткова Л.О
Безуглова Дар¢я 7-А ІІІ Віткова Л.О
Кривошей Олександра 7-А ІІІ Віткова Л.О
Хвостик Ярослав 7-Б ІІІ Віткова Л.О
Черкасов Андрій 8-А ІІІ Віткова Л.О ІІ етап
Лобода Богдан 9-Б ІІІ Віткова Л.О
Настич Юлія 9-Б І Віткова Л.О ІІ етап
5.
Фізика
Новікова Дар¢я 7-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Безуглова Дар¢я 7-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Лихвар Олександр 7-Б ІІІ Сиваш Ю.О.
Хвостик Ярослав 7-Б ІІІ Терещенко Н.Д.
Арутюнян Арсен 7-Б ІІІ Терещенко Н.Д.
Білий Володимир 7-Б ІІІ Терещенко Н.Д.
Черкасов Андрій 8-А ІІ Сиваш Ю.О. ІІ етап
Штандюк Владислав 8-А ІІІ Сиваш Ю.О. ІІ етап
Яковенко Анастасія 8-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Добряк Анастасія 9-А ІІІ Терещенко Н.Д.
Кузін Дмитро 9-А ІІІ Терещенко Н.Д.
Вязовцев Володимир 9-А ІІІ Терещенко Н.Д.
Марченко Ангеліна 9-Б ІІІ Сиваш Ю.О.
6. Німецька мова Данько Анна 7-А ІІІ Куценко О. М.
Новікова Дар¢я 7-А ІІІ Куценко О. М.
Безуглова Дар¢я 7-А ІІІ Куценко О. М.
Черкасов Андрій 8-А ІІ Куценко О. М.
Яковенко Анастасія 8-А ІІІ Куценко О. М.
Остапенко Юлія 8-А ІІІ Куценко О. М.
Бідна Валерія 8-А ІІІ Куценко О. М.
Бойко Валерій 9-Б ІІІ Куценко О. М. ІІ етап
Сторчак Ксенія 9-Б ІІІ Куценко О. М. ІІ етап
Настич Юлія 9-Б ІІ Куценко О. М. ІІ етап
7. Біологія Данько Анна 7-А ІІ Сторчак Л.М.
Тимошенко Олеся 7-А ІІІ Сторчак Л.М.
Яковенко Анастасія 8-А ІІІ Сторчак Л.М. ІІ етап
Бурима Карина 9-Б ІІІ Сторчак Л.М.
Сторчак Ксенія 9-Б ІІІ Сторчак Л.М.
Настич Юлія 9-Б ІІІ Сторчак Л.М.
8. Географія Безуглова Дар¢я 7-А ІІІ Соболєва Н.Б.
Катиш Євгенія 9-Б ІІІ Соболєва Н.Б.
Настич Юлія 9-Б ІІІ Соболєва Н.Б.
Марченко Ангеліна 8-Б ІІІ Соболєва Н.Б.
Лапшунков Олександр 11-А ІІІ Соболєва Н.Б. ІІ етап
Арутюнян Катерина 11-Б ІІІ Соболєва Н.Б.
Сотоновська Катерина 11-Б ІІІ Соболєва Н.Б.
9. Англійська мова Безуглова Дар¢я 7-А ІІІ Рудковська Л.І.
Тимошенко Олеся 7-А І Рудковська Л.І.
Новікова Дар¢я 7-А ІІ Рудковська Л.І.
Арутюнян Арсен 7-Б ІІ Ємець Д.О.
Білий Володимир 7-Б ІІ Ємець Д.О.
Черкасов Андрій 8-А І Рудковська Л.І. ІІ етап
Бідна Валерія 8-А ІІ Рудковська Л.І.
Остапенко Юлія 8-А ІІІ Ємець Д.О.
Черкасова Юлія 8-А ІІ Рудковська Л.І.
Дяченко Дар¢я 8-А ІІІ Рудковська Л.І.
Марченко Ангеліна 9-Б ІІ Рудковська Л.І. ІІ етап
Лобода Богдан 9-Б ІІ Рудковська Л.І ІІ етап
Сторчак Ксенія 9-Б ІІ Рудковська Л.І
Настич Юлія 9-Б ІІІ Рудковська Л.І.
Бойко Валерій 9-Б ІІІ Рудковська Л.І.
Карпій Ольга 11-А ІІ Куценко О. М.
Макарович-Олійник Даяна 11-А ІІІ Куценко О. М.
Лапшунков Олександр 11-А ІІІ Куценко О. М.
Тріщук Юлія 11-А ІІІ Куценко О. М.
Рудковський Валентин 11-А ІІ Куценко О. М. ІІ етап
10. Фізична культура Фьоклін Богдан 11-А ІІ Терещенко М.О.
Михайленко Роман 11-Б ІІІ Терещенко М.О.
Курган Григорій 11-А І Терещенко М.О. ІІ етап
Шевченко Поліна 9-А ІІ Терещенко М.О.
Настич Юлія 9-Б ІІІ Терещенко М.О.
Солодка Анастасія 10 І Терещенко М.О. ІІ етап
11. Трудове навчання Яковенко Анастасія 8-А ІІ Юрченко І.М. ІІ етап
Марченко Ангеліна 9-Б ІІІ Юрченко І.М.
Качан Аліна 9-Б ІІІ Юрченко І.М. ІІ етап
Катиш Євгенія 9-Б ІІІ Юрченко І.М.
Шевченко Поліна 9-А ІІ Юрченко І.М.
12. Інформаційні технології Штандюк Владислав 8-А ІІІ Верба Л.А ІІ етап
Черкасов Андрій 8-А ІІІ Верба Л.А
Шептій Андрій 10 ІІ Кірілова Т.І. ІІ етап
Бойко Артур 11-А ІІ Верба Л.А ІІ етап
13. Правознавство Лобода Богдан 9-Б ІІІ Очерет Л.В. ІІ етап
Шептій Андрій 10-А ІІ Очерет Л.В. ІІ етап

ВІТАЄМО!

переможців І (шкільного) етапу обласних і Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів 2016/2017 навчального року

№п.п Предмет Прізвище, ім′я по-батькові учня клас Місце у І етапі Вчитель Примітка ( ІІ етап)
1.
Українська мова та література
Безуглова Дарʹя 6-А ІІІ Моісеєва О.В.
Данько Анна 6-А ІІІ Моісеєва О.В.
Тимошенко Олеся 6-А ІІІ Моісеєва О.В.
Остапенко Юлія 7-А ІІІ Кілімова Ю.А. ІІ етап
Черкасов Андрій 7-А ІІІ Кілімова Ю.А.
Сторчак Ксенія 8-Б ІІ Штандюк С.І. ІІ етап
Лобода Богдан 8-Б ІІІ Штандюк С.І.
Безверха Ангеліна 8-Б ІІІ Штандюк С.І.
Солодка Анастасія 9-А ІІІ Штандюк С.І.
Чуб Маргарита 9-А ІІІ Штандюк С.І.
Карпій Ольга 10-А ІІІ Моісеєва О.В.
Макарович-Олійник Даяна 10-А ІІІ Моісеєва О.В.
Клюєва Євгенія 11 ІІ Штандюк С.І.
Плющакова Катерина 11 ІІ Штандюк С.І.
Посмітна Валерія 11 ІІІ Штандюк С.І.
2.
Економіка
Малах Іван 11 ІІІ Соболєва Н.Б.
3.
Математика
Данько Анна 6-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Новікова Дарʹя 6-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Хвостик Ярослав 6-Б ІІІ Охріменко В.П.
Арутюнян Арсен 6-Б ІІІ Охріменко В.П.
Білий Володимир 6-Б ІІІ Охріменко В.П.
Лихвар Олександр 6-Б ІІ Охріменко В.П. ІІ етап
Остапенко Юлія 7-А ІІІ Кірілова Т.І.
Черкасов Андрій 7-А ІІІ Кірілова Т.І.
Братчиков Ілля 7-Б ІІІ Кірілова Т.І.
Настич Юлія 8-Б ІІІ Кірілова Т.І.
Лапшунков Олександр 10-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Макарович-Олійник Даяна 10-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Верба Андрій 10-А ІІІ Сиваш Ю.О.
4.
Історія
Білий Дмитро 7-А І Скидан Ю.М.
Остапенко Юлія 7-А ІІІ Скидан Ю.М.
Господарюк Ангеліна 8-А І Очерет Л.В.
Лобода Богдан 8-Б ІІ Скидан Ю.М.
Настич Юлія 8-Б І Скидан Ю.М.
Солодка Анастасія 9-А ІІ Захряпа Т.М.
Четверікова Катерина 9-А ІІ Захряпа Т.М.
Чуб Маргарита 9-А ІІ Захряпа Т.М.
Лапшунков Олександр 10-А ІІІ Очерет Л.В.
Макарович-Олійник Даяна 10-А ІІ Очерет Л.В.
Моісеєнко Іван 10-А ІІІ Очерет Л.В.
Рудковський Валентин 10-А ІІІ Очерет Л.В.
Алієва Яна 11 ІІ Очерет Л.В.
Клюєва Євгенія 11 І Очерет Л.В.
Малах Іван 11 ІІ Очерет Л.В.
Плющакова Катерина 11 ІІ Очерет Л.В.
5.
Хімія
Остапенко Юлія 7-А ІІІ Віткова Л.О
Черкасов Андрій 7-А ІІ Віткова Л.О ІІ етап
Штандюк Владислав 7-А ІІІ Віткова Л.О
Настич Юлія 8-Б І Віткова Л.О
Верба Андрій 11 ІІІ Віткова Л.О ІІ етап
6.
Фізика
Остапенко Юлія 7-А ІІ Сиваш Ю.О.
Черкасов Андрій 7-А ІІ Сиваш Ю.О. ІІ етап
Штандюк Владислав 7-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Звольський Едуард 7-А ІІІ Сиваш Ю.О.
Добряк Анастасія 8-А ІІІ Терещенко Н.Д.
Лобода Богдан 8-Б ІІІ Сиваш Ю.О.
Бурима Карина 8-Б ІІІ Сиваш Ю.О.
Настич Юлія 8-Б ІІІ Сиваш Ю.О.
Верба Андрій 11 І Терещенко Н.Д. ІІ етап
7. Російська мова, література Господарюк Ангеліна 8-А ІІІ Журавльов С.П.
Сторчак Ксенія 8-Б ІІІ Журавльов С.П.
Настич Юлія 8-Б ІІІ Журавльов С.П.
Солодка Анастасія 9-А ІІІ Гула С.Г.
Чуб Маргарита 9-А ІІІ Гула С.Г.
Клюєва Євгенія 11 І Гула С.Г. ІІ етап

Графік І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016/2017 н.р.

Робота з здібними та обдарованими учнями

Результати районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 навчального року
Результати шкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н.р.

ВІТАЄМО!

Болдурата Вадима, учня 11-А класу, переможця Обласного конкурсу з комп’ютерної анімації та вчителя інформатики Кірілову Т. І. з І місцем у номінації "Мультиплікація"

Результати ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2014-2015 н-р.
Результати районного етапу всеукраїнських та районних олімпіад 2014-2015 н.р.

Результати ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Результати ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Результати районного етапу всеукраїнських та районних олімпіад 2013-2014 н.р.

http://verbalyudmila.wordpress.com/

/Files/images/s2.JPG
/Files/images/s1.JPG

Система роботи Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів №2 з обдарованими та здібними учнями

Олімпіада ім Гасика

Результати роботи з обдарованими та здібними учнями

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi